Uygulamada Oturum Açma

Dayforce Mobile App Topics for tr-TR iOS R2024.1.2 darkMode

Version
R2024.1.2
Uygulamada Oturum Açma

Uygulamada oturum açabilmeniz için ana Dayforce uygulamasına erişmek üzere normalde kullandığınız Şirket Kimliğini girmeniz gerekir. Oturum Açma ekranında yapılandırma seçeneklerini açmak için Ayarlar'a dokunun.

Oturum açma süreci, kuruluşunuzun hangi oturum açma yöntemini kullandığına göre değişir:

  • Varsayılan oturum açma yöntemi bir kullanıcı adı veya doğrulanmış e-posta adresi ve parola gerektirir. Kuruluşunuz çok faktörlü kimlik doğrulamayı (MFA) etkinleştirdiyse kısa mesaj, sesli arama veya Authy kimlik doğrulama uygulamasını içeren ikincil bir kimlik doğrulama yöntemi de ayarlamanız gerekir.
  • Çoklu oturum açma (SSO) oturum açma yöntemi, kuruluşunuzun ağına erişmek için kullandığınız kimlik bilgilerini gerektirir. Kuruluşunuz bu yöntemi kullandığında, uygulama Oturum Açma ekranında tek bir Oturum Aç düğmesi görüntüler.
  • Cihazınızda bu özellikler etkinleştirilmişse Face ID, Touch ID, PIN veya desenle oturum açma yöntemleri kullanılabilir. Bu oturum açma yöntemlerini kullanabilmeniz için cihazınız parolanızı kaydetme izni isteyebilir.

Ayrıca Dayforce mobil uygulamasını kullanan birden fazla kuruluşta çalışıyorsanız birden fazla hesap yapılandırabilirsiniz.