Logige rakendusse sisse

Dayforce Mobile App Topics for et-EE iOS R2024.1.0 darkMode

Version
R2024.1.0
Logige rakendusse sisse

Enne rakendusse sisselogimist peate sisestama ettevõtte ID, mida te tavaliselt kasutate Dayforce'i põhirakendusele juurdepääsuks. Puudutage kuval Logi sisse nuppu Seaded, et avada seadistamisvalikud.

Sisselogimine erineb olenevalt sellest, millist sisselogimismeetodit teie organisatsioon kasutab.

  • Vaikimisi sisselogimismeetod nõuab kasutajanime või kinnitatud meiliaadressi ja parooli. Kui teie organisatsioon on lubanud mitmikautentimise (MFA), peate seadistama ka teise autentimismeetodi, mis hõlmab kas tekstisõnumit, telefonikõne või autentimisrakendust Authy.
  • Ühekordse sisselogimise (SSO) sisselogimismeetod nõuab identimisteavet, mida te kasutate oma organisatsiooni võrgule juurdepääsuks. Kui teie organisatsioon kasutab seda meetodit, kuvab rakendus sisselogimiskuval ühe Logi sisse nupu.
  • Face ID, Touch ID, PIN-koodi või mustri sisselogimismeetodeid saab kasutada juhul, kui need funktsioonid on teie seadmes lubatud. Teie seade võib küsida luba teie parooli salvestamiseks, et saaksite neid sisselogimismeetode kasutada.

Saate seadistada ka mitut kontot, kui töötate rohkem kui ühes organisatsioonis, mis kasutab Dayforce'i mobiilirakendust.