Logige rakendusse sisse

Dayforce Mobile App Topics for et-EE iOS R2023.2.0 darkMode

Version
R2023.2.0
Logige rakendusse sisse

Enne rakendusse sisselogimist peate sisestama ettevõtte ID, mida tavaliselt kasutate Dayforce'i põhirakendusele juurdepääsuks. Puudutage kuval Logi sisse nuppu Seaded, et avada seadistamisvalikud.

Sisselogimine erineb sõltuvalt sellest, millist sisselogimismeetodit teie organisatsioon kasutab.

  • Vaikimisi sisselogimismeetod nõuab kasutajanime või kinnitatud meiliaadressi ja parooli. Kui teie organisatsioon on lubanud mitmikautentimise (MFA), peate seadistama ka teise autentimismeetodi, mis hõlmab kas tekstisõnumit, telefonikõne või autentimisrakendust Authy.
  • Ühekordse sisselogimise (SSO) sisselogimismeetod nõuab identimisteavet, mida kasutate oma organisatsiooni võrgule juurdepääsuks. Kui teie organisatsioon kasutab seda meetodit, kuvab rakendus sisselogimiskuval ühe Logi sisse nupu.
  • Face ID, Touch ID, PIN-koodi või mustri sisselogimismeetodeid saab kasutada siis, kui need funktsioonid on teie seadmes lubatud. Teie seade võib küsida luba teie parooli salvestamiseks, et saaksite neid sisselogimismeetode kasutada.

Saate seadistada ka mitut kontot, kui töötate rohkem kui ühes organisatsioonis, mis kasutab Dayforce'i mobiilirakendust.